Contact us

Let‘s talk about data analytics for your company

Contact us

LIVE in RIGA: SAP Networking Event for Innovation and Intelligence (in Latvian, English)

Join us at the SAP Innovation and Intelligence event to find out what new digital winds are needed in your business to be one step ahead of any changes brought by today’s changing world. It is one of the largest events of its kind, where industry leaders and experts will share how various SAP solutions can help you become an intelligent and sustainable company. Find more information below in Latvian language.

Organised by SAP LATVIA.
One of the event partners: Infotrust

Nākamais uzņēmējdarbības digitalizācijas vilnis prasa no uzņēmēja apzinātu un tiešu pieeju investīciju un inovāciju jautājumiem. Vienlaikus ilgtspējība vēl nekad nav bijusi tik aktuāla kā tagad. Taču, lai kļūtu ilgtspējīgs un ietu līdzi laikam, uzņēmumam nepieciešamas gan investīcijas, gan ilgtermiņa vīzija un stratēģija.

Pievienojies mums SAP Inovāciju un Inteliģences pasākumā, lai uzzinātu, kādas jaunas digitālās vēsmas nepieciešamas Tavā biznesā, lai būtu soli priekšā jebkurām izmaiņām, ko nes mūsdienu mainīgā pasaule. Tas ir viens no lielākajiem šāda veida notikumiem, kurā nozares līderi un eksperti pastāstīs, kā dažādi SAP risinājumi var palīdzēt kļūt par inteliģentu un ilgtspējīgu uzņēmumu.

Mūsdienu strauji mainīgajā uzņēmējdarbības vidē jebkurā brīdī var rasties dažādi izaicinājumi, kas lielākā vai mazākā mērā ietekmē uzņēmuma tālāko izaugsmi. SAP Inovāciju un inteliģences pasākumā iezīmēsim aktuālākos no tiem. SAP eksperti arī iedos vajadzīgo zināšanu ceļamaizi un ieteiks piemērotākos digitālos risinājumus, kā šos izaicinājumus veiksmīgi un ātri atrisināt. SAP kā globāls uzņēmums darbojas jau vairāk nekā 50 gadus, kuru laikā uzkrāta milzīga pieredze par dažādām uzņēmējdarbības vidēm un to sagādātajiem izaicinājumiem. Tas ļauj palīdzēt gan Maziem-Vidējiem, gan Lielajiem uzņēmumiem veiksmīgi pārvarēt šos šķēršļus un sasniegt darbības izcilību.

SAP Inovāciju un inteliģences pasākumā uz skatuves kāps uzņēmumu vadītāji un viedokļa līderi, kuri dalīsies ar pieredzes stāstiem par izaicinājumiem, ar kuriem saskārušās viņu pārstāvētās nozares un kompānijas, un atklās, kādi SAP risinājumi palīdzējuši tos pārvarēt un turpināt veiksmīgu darbību. Paplašini savu redzesloku, ieklausoties ekspertu vīzijās un viedoklī par jauniem uzņēmējdarbības modeļiem, ilgtspējīgu biznesu, aktualitātēm HR jomā, piegādes ķēdēm utt. Gūsti vajadzīgo iedvesmu mūsdienu biznesa izaicinājumu risināšanā un kļūsti par ilgtspējīgu un veiksmīgu vadītāju.

Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar reālu klientu veiksmes stāstiem, ieklausīties nozares līderu redzējumā un izpētīt inovatīvus risinājumus, kas palīdzēs transformēt biznesu un būt soli priekšā konkurentiem. Arī mūsu zinošie partneri un citi dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem un atklās, kā SAP risinājumi palīdzējuši viņu biznesa attīstībā.

Nepalaid garām iespēju gūt vērtīgas zināšanas, iesaistīties pārdomas rosinošās diskusijās ar nozares kolēģiem un atklāt, kā SAP un mūsu partneri var palīdzēt Tavam uzņēmumam kritisku biznesa izaicinājumu risināšanā. Reģistrējies tūlīt, lai saņemtu apstiprinājumu dalībai pasākumā.

Gaidīsim Tevi SAP inovāciju un inteliģences pasākumā, kas norisināsies 14. septembrī ATTA Centre, Rīgā. Vietu skaits ir ierobežots.


Register

Ask our consultants

Contact us

Get data analytics news into your inbox

Infotrust team once a month shares BI news, products updates, technology trends and invitations to events and trainings. Mark your interests: